Rakamaz Város Önkormányzata sikeres pályázatot valósított meg a 2020. évi Magyar Falu Program „Óvodai játszóudvar és közterületi játszótér fejlesztése - 2020” – MFP-OJF/2020. alprogramja keretében.
Az alprogram célja a vidéki települések népességmegtartó és népességnövelő erejének fokozása, a vidéki kistelepüléseken élő gyermekek számára biztonságos, és változatos játékokkal felszerelt játszóterek létrehozása.
A pályázatnak köszönhetően a Bocskai úti óvoda udvara került felújításra, mely által az óvoda udvarán öt új játék került elhelyezésre. Az önkormányzat a felújítási munkálatokkal olyan körülményeket biztosít, amelyek megteremtik a településen élő gyermekek egészséges testi és lelki fejlődését, a szabadidő hasznos eltöltését.

A pályázat megvalósítására 2021. évben került sor. A beruházás támogatási összege 4.999.699.- Ft.

Köszönjük a Magyar Állam támogatását!

rakamaz ovi eszköz MFP 1